גאווה יחידה עם מערכת "לידר"

תארו לכם מצב אוטופי בו יש לך עסק שבו אתה משווק את המוצרים שלך , מוצרים שאתה אוהב ומאמין בהם בכל ליבך, מוצרים שעם הרבה אמונה, בתהליך ארוך וממושך, תוך כיתות רגלים הנה והנה, הצלחת להחדיר לשוק. והמוצרים שלך משווקים ואט אט העסק צומח ואליו מתווספים עובדים וכל עובד מאוהב במוצרים שלך בדיוק כמוך וכולם עושים לילות כימים כדי להמשיך לשווק את המוצרים המצויינים שלך, מוצרים שהם מאמינים בהם בדיוק כמוך וכולם אוהבים את מקום העבודה שאתה סיפקת להם ושיחות המסדרון מתורגמות לכסף וכולם כווולם מדברים על המוצרים שלך בלי סוף גם מחוץ לשעות העבודה והסינרגיה המטורפת הזאת מזניקה אותך ואת העסק שלך קדימה כל יום מחדש.

ברוכים הבאים ל"לידר"
המערכת שמחזיקה בנוסחה לאוטופיה שדיברנו עליה קודם.
חקרנו, גילינו ומצאנו דרך לארגן את מערך המכירות בארגונים, באופן כזה, הנותן יד חופשית לכל עובד בחברה לייצר מכירות ולעקוב אחריהן בשוטף מרגע פתיחת הליד ועד לסגירתו. פירוש הדבר הוא שכל עובד בחברה יכול לייצר מכירות, כל עובד בחברה יכול להגדיל את ההכנסה החודשית שלו , ללא הגבלת דרג ותפקיד וכל עובד בחברה יכול להשפיע על הגדלת הרווחים של החברה.

קוראים לזה WIN WIN SITUATION
כל מערך המכירה מתבצע בשקיפות ובכל רגע נתון אפשר לראות באיזה סטאטוס הליד ואיך ניתן לקדם אותו. הקלות והפשטות שבעניין מייצרת רווחים!!! באופן טבעי לעובד ולמנהל יש אינטרס משותף ששניהם רוצים ובוחרים לקדם, שני הצדדים מרוויחים מכל לקוח שנכנס למאגר החברה, מאגר שבעתיד הלא רחוק העובד יוכל לגשת אליו בקלות ולדלות ממנו נתונים למכירה חדשה או לשיווק מוצרים נוספים.

בטוח שלא גילינו את אמריקה,
אבל דאגנו לכם לטיסה ישירה First class
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA