ניהול תמונות באתר נהיה פשוט יותר

כיום אתרים הופכים יותר ויותר ויזואליים ולכן יש חשיבות להוספת תמונות. ניהול תמונות באתר יכול להיות מסובך ומורכב. בטיפול תמונות צריך לדאוג למספר מאפיינים כמו רספונסיביות כדי שהתמונות יהיו מותאמות למסך, משקל הקובץ שהוא חשוב על מנת שהתמונות ייטענו מהר כדי לשמור על חווית גלישה נוחה וצריך לטפל בעוד מאפיינים. מערכת הMagma הופכת את ניהול התמונות לפשוט יותר. ניתן לבצע העלאה, עריכה ושינוי של קבצי תמונות וכל זה נעשה בקלות דרך הMagma.

העלאה
העלאה של קבצים באתר נעשית בעזרת קליק אחד. כדי להעלות תמונה ולשמור אותה במערכת כל מה שצריך לעשות זה לבחור אותה וללחוץ על כפתור העלאה. כאשר מעלים תמונה, התמונה נשמרת במקום ייעודי שממנו יהיה ניתן לשלוף בהמשך את התמונה. בנוסף יש תמיכה בזיכרון מטמון כך שאחרי שביקשו לצפות בתמונה פעם אחת, בפעמים הבאות התמונה תהיה כבר בזיכרון של המערכת ותשלח מיד עם הבקשה, דבר שמאפשר טעינה מהירה ומשפר את חוויית הגלישה.

אחסון
מעבר לנוחות של הטיפול בשמירה של התמונה, הMagma גם דואגת לאחסון של תמונה. קבצי התמונות יושבות בדיסק והמערכת דואגת לסדר אותם לפי הפיצ'רים של המערכת. כך ניתן למצוא את התמונות בקלות ויעילות. בעת גישה למידע על פיצ'ר ניתן לשלוף גם את התמונות שמקושרות אליו.

ניהול
לא מספיק רק לאחסן ולהציג תמונה, חשוב גם לשמור על איכות התמונה. ניהול התמונות מאפשר העלאה פעם אחת ושינוי כמה פעמים שרוצים כך שהיה ניתן לעבוד עם אותה תמונה בלי לשמור כמה העתקים שלה. ניתן לבצע מספר פעולות כדי להציג את התמונה בצורה הכי איכותית. כדי שתמונה תוצג היטב ובצורה רספונסיבית הMagma מספקת מספר רב של כלים שבאמצעותם ניתן להגיע לתוצאות אלו. המערכת מאפשרת שינוי של ממדי התמונה, חיתוך ומתיחה של התמונה ועוד. כל הפעולות האלה נועדו ליצור מאותה תמונה את התמונה שתתאים לאתר. פעולות אלו מתבצעות תוך כדי שמירה על האיכות של התמונה ועל התצוגה שלה.
על ידי הפיכת ניהול תמונות לקלה יותר בעזרת Magma, ניתן להקים אתרים עשירים שמאפשרים ליצור חווית משתמש טובה יותר, להקל את עבודת מנהל האתר ולהיות הכלי האולטימטיבי לניהול תוכן און-ליין
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA