בחיים צריך להיות גמישים

איפה מתחילים?
יש ייתרון גדול ביכולת להיות גמיש בעיקר בעולם שבו המטרה היא לתת לכל לקוח את הפיתרון שמתאים לו.
לכן כשניסינו להחליט על איזה פלטפורמה לבנות את מערכת הLeader היה לנו ברור שזו חייבת להיות פלטפורמה שלא תשים אותנו במקום שניאלץ לעמוד מול לקוח ולהגיד "אי אפשר", וזו הסיבה שמערכת הMagma בעצם מושלמת לתפקיד הזה.

מה זה הMagma?
מערכת הMagma הינה מערכת שפותחה על מנת לאפשר למתכנת ליצור את המערכת המותאמת ביותר פר לקוח בלי לפגוע ב3 העקרונות החשובים ביותר כאשר מפתחים מערכת מבוססת Web, מה שנקרא השילוש הקדוש של מוצר מוצלח: מהירות, יעילות ואבטחה.

מהירות
מערכת הMagma שומרת על המהירות שלה בכך שהיא מקיימת קונספט 'הפרד ומשול' בין המודולים והפיצ'רים השונים שקיימים בה, ואם לפעולה מסויימת אין צורך בטעינת מודול מסויים המערכת פשוט מדלגת עליו וממשיכה לטעינת המודולים ההכרחיים בלבד. התנהגות זו יוצרת מצב שגם על מנת לבצע פעולות מורכבות מאוד ניתן לטעון מספר מועט של מודולים ובכך לחסוך במשאבי מערכת יקרים, זמן עבודה וכמובן המשתמע מכך, כסף.

יעילות
ואם דיברנו על המהירות שנוצרת מהתנהגות זו אז היעילות שהמערכת מציגה למתכנת הממוצע היא בשלב הבא של פיתוח תוכנה ומערכות. הגישה אומרת שככל שמשהו ייעשה בצורה הפשוטה ביותר כך יהיה קל יותר לתחזק אותו, לשפר אותו ולהפוך אותו לכלי הייעודי והייחודי ביותר שיתאים לצרכים באופן מלא.
צורת העבודה של לפשט כמה שאפשר עובדת בשביל לא מעט גופים שנחשבים למובילי דעה (הקונספט הוא עמוד הטווח של העיצובים של אפל) ויש דברים שהכי נכון זה ללמוד מאחרים.

אבטחה
כששאלו אותנו איך לדעתנו צוותי אבטחת מידע ייקבלו את המערכת התשובה הייתה מאוד פשוטה 'אם הם צוות אבטחת מידע טוב, הם לא יירצו לקבל אותה', ובגלל צורת המחשבה הזו בחרנו דווקא בMagma כפלטפורמה, כי כשזה מגיע לאבטחה היא דוגלת בשיטה של הסתרת סודות, אפילו מעצמה. יש לא מעט מידע שעובר הצפנות והסתרות אפילו בתוך המערכת ולו רק כדי לוודא שלא ניתן לקרוא מידע רגיש ע"י חלקים שפשוט לא אמורים לקרוא אותו. בצורה כזו אנו יכולים לשמר את הסודיות מאחורי מידע שלא אמור להיות נגיש לאף אחד ולאפשר אפילו לצוות אבטחת המידע הטוב ביותר להגיד 'אוקיי, אני מרגיש קצת יותר רגוע'

קצרה היריעה מלשבח את הפלטפורמה, Magma הינה אחת הפלטפורומות הנוחות, מהירות ובטוחות שמתכנת יכול לעבוד איתן וזה חלק ממה שהופך אותה לכזו מצויינת עבור הצרכים המשתנים של לקוחות ועבור הרצון שלנו לספק את מוצר הקצה הטוב והמותאם ביותר.
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA